pic

میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2


ویژگی های محصول

   

  میکروفون بی‌سیم دو کانال Hollyland

  کیفیت صدای 48kHz/24-bit

  سیگنال‌ دهی قدرتمند 300 متری

  دارای قابلیت حذف نویز

   

مشاهده بیشتر بستن

شماره محصول : محصول 957
وضعیت موجودی : بزودی...

مشخصات کلی میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2:

 • میکروفون بی‌سیم دو کانال Hollyland
 • کیفیت صدای 48kHz/24-bit
 • سیگنال‌ دهی قدرتمند 300 متری
 • باتری قدرتمند با دوام 10ساعت
 • الگوی صوتی Omnidirectional
 • کاربری آسان Plug and Play
 • جمع و جور، قابل حمل، سبک وزن
 • روشن و خاموش شدن خودکار
 • دارای قابلیت حذف نویز

 

Hollyland LARK M2 یک سیستم میکروفون دوگانه (dual-mic) بی‌سیم بسیار فشرده است. دو فرستنده میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 تقریباً به اندازه یک سکه یا یک دکمه هستند که عملکرد شفاف و بدون نویز را امکان پذیر می‌کنند. میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 به صورت عملیات سریع «plug and play» طراحی شده است که برای اپراتورهایی که فردی کار میکنند، تولیدکنندگان محتوا، فیلمسازان، ولاگرها و پادکست ها مناسب است. میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 با یک گیرنده دوربین یا یک گیرنده گوشی هوشمند (کیت‌های موجود برای هر دو) ارائه می‌شود.

در پکیج میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 برچسب‌های شکلک مانند قرار داده شده است که بسیار بامزه و خلاقانه هستند. در صورتی که می‌خواهید لوگوی Hollyland روی فرستنده‌ها مشخص نشود میتوانید از این برچسب‌ها استفاده نمایید.

 

 

ساختار میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2

شرکت Hollyland میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 را به عنوان یک میکروفون با یک دکمه معرفی می‌کند که هم بر فشردگی فوق‌العاده ماژول‌های میکروفون جدید و هم کوچک بودن آن تاکید دارد. فرستنده Hollyland Lark M2 با 9 گرم وزن که عرض آن خیلی بیشتر از یک سکه نیست، در واقع بسیار فشرده و فوق العاده است. البته باید گفت کوچک بودن آن فضای خالی یا عمقی برای جک 3.5 میلی متری باقی نمی گذارد، بنابراین میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 نمی‌تواند به میکروفون Lavalier خارجی متصل شود. با این وجود، فرستنده میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 از یک دکمه زرد تکی پشتیبانی می‌کند که برای شروع کنترل ضبط ویدیو یا گرفتن عکس در تلفن همراه شما، در کنار فعال کردن حذف نویز استفاده می شود.

 

 

فرستنده‌های میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2

فرستنده‌های همه کاره میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 به شکل دایره‌های کوچکی به اندازه یک سکه یا دکمه بزرگ هستند. جالب است بدانید فرستنده‌های میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 از آنجایی که بسیار فشرده است، گیره داخلی ندارد. اتصال Hollyland Lark M2 مبتنی بر آهنربا است. یک آهنربای نسبتاً قوی ممکن است میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 را از طرف دیگر پیراهن، یقه و غیره نگه دارد. اگر این کار جواب نداد، دو روش دیگر وجود دارد: گیره‌ای که به صورت مغناطیسی به میکروفون وصل می‌شود یا یک گردنبند مغناطیسی برای بستن به دور گردن که همه در پکیج قرار داده شده‌اند. با توجه به اندازه و وزن میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2، به نظر می‌رسد که همه روش‌ها برای اکثر موقعیت‌ها به اندازه کافی ایمن است.

 

 

میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 دارای سه گزینه برای انتخاب گیرنده مورد نیاز است:

Lark M2 – Camera Version: واحد گیرنده دوربین دارای یک سوکت جک 3.5 میلی متری برای خروجی به ورودی میکروفون دوربین شما از طریق کابل TRS به TRS است که سبب می‌گردد صدای فوق العاده‌ای را به تصویر دوربین فیلمبرداری اضافه نماید. همچنین دارای یک پورت USB-C است که از UAC (کلاس صوتی USB) برای اتصال مستقیم و ضبط صدا به رایانه و تبلت پشتیبانی می کند.

Lark M2 – Android Version: گیرنده متشکل از یک مبدل USB-C است درنتیجه براحتی و مستقیما به گوشی‌های اندروید شما متصل می‌گردد. شما از طریق دوربین یا برنامه ضبط صدای گوشی اندرویدی خود میتوانید یک تولید محتوای بی‌نظیر با صدایی شفاف و حرفه‌ای انجام دهید.

Lark M2 – IOS Version: در این نسخه گیرنده دارای یک مبدل Lightning است که میتوانید آن را مستقیما و بدون نیاز به مبدل دیگری به گوشی آیفون خود متصل نمایید و از استفاده از آن در تولید محتوا لذت ببرید.

Lark M2 – Combo Version: این نسخه جذاب‌ترین نسخه‌ای است که تا به حال دیده‌اید. حتما از خود می‌پرسید چرا؟! چون مدل Combo هر سه گیرنده‌ی بالا را درون خود دارد و بسیار کامل و بی‌نقص ارائه شده است. این میکروفون باعث می‌شود که شما در هر لحظه برای کار با هر سیستم دوربین، گوشی‌های اندروید یا آیفون آماده باشید.

 

 

ویژگی‌های صوتی

میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 صدای 24 بیتی با فرکانس 48 کیلوهرتز را با (70dB) 70 دسی بل SNR و (115dB) 115 دسی بل SPL ارائه می‌دهد. میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 همچنین فناوری حذف نویز محیطی (ENC) اختیاری را ارائه می‌دهد. این کار نویز پس زمینه را حذف می‌کند تا اطمینان حاصل شود که صدای مورد نظر به وضوح شنیده می‌شود. علاوه بر این، مدل گیرنده دوربین دارای کنترل صدا برای تنظیم سطوح و گزینه جابجایی بین حالت های ضبط مونو (mono) و استریو (stereo) است.

 

 

دوربین RX از حالت مونو پشتیبانی می‌کند. هنگامی که به دوربین متصل می‌شود، نور آبی روشن می‌ماند و حالت استریو را نشان می‌دهد. اگر چراغ سبز روشن بماند، حالت مونو را نشان می‌دهد. برای تغییر حالت ها، باید دکمه تغییر حالت (mode-switching) را در دوربین RX فشار دهید.

میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 دارای یک آنتن پیشرفته ساختار مستقیم لیزری (LDS) برای انتقال پایدار صدا، بدون تداخل بدن انسان است. میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 یک برد انتقال بی‌سیم تا 300 متر (1000 فوت) را ارائه می‌دهد که در آن شما بین فرستنده و گیرنده دید دارید. با این حال بدون خط دید، این برد به 60 متر (197 فوت) برای گیرنده‌های تلفن هوشمند و 40 متر (131 فوت) برای گزینه گیرنده دوربین کاهش می‌یابد.

 

 

قدرت و میزان شارژ

فرستنده و گیرنده میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 در یک کیس شارژ با یک پورت USB-C که در پشت آن برای ورودی برق است، عرضه می‌شوند. میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 با باز کردن کیس به طور خودکار روشن می‌شود، بنابراین سیستم بلافاصله برای استفاده آماده خواهد شد. فرستنده‌های Hollyland Lark M2 تا 10 ساعت عمر باتری دارند و گیرنده دوربین تا 9 ساعت دوام می‌آورد. شارژ میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 حدود یک ساعت و نیم طول می‌کشد. با استفاده از کیس شارژ نسخه دوربین Hollyland Lark M2 می‌توانید فرستنده‌ها و گیرنده‌ها را سه بار قبل از نیاز به شارژ مجدد کیس، شارژ کنید. با این حال کیس شارژ نسخه گوشی هوشمند، فرستنده‌ها را فقط دو بار شارژ می‌کند قبل از اینکه دوباره به برق وصل شود. شارژ هر یک از کیس‌ها تا دو ساعت طول می‌کشد.

 

 

امکانات نسخه گوشی‌های هوشمند

اگر از نسخه گوشی هوشمند Hollyland Lark M2 استفاده می‌کنید، می‌توانید ضبط های خود را مستقیماً از طریق اسپیکر تلفن هوشمند خود پخش کنید. همچنین می‌توانید یک دکمه را دو بار روی فرستنده میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 فشار دهید تا ضبط ویدیو را از راه دور شروع یا متوقف کنید یا با برنامه‌هایی که از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند عکس بگیرید. علاوه بر این، با برنامه تلفن هوشمند LarkSound Hollyland، می توانید به سرعت و به راحتی تنظیمات صدا و حذف نویز میکروفون بی‌سیم هالی لند Hollyland Lark M2 را تنظیم کنید. همچنین می‌توانید وضعیت صدای real-time را بررسی کرده و سیستم عامل سیستم را به روز کنید.

 

ابعاد
وزن
9 گرم

ثبت نظر جدید

ستاره
captcha
تماس با ما
خدمات پس از فروش : ۶۶۷۳۴۳۴۶ - ۰۲۱     
تماس با پشتیبانی ( واتس اپ و تماس ) : ۰۹۰۱۳۷۸۴۶۹۴
تماس با مدیریت (فقط پیامک ) : ۰۹۳۵۶۷۰۸۷۹۶
آدرس : تهران - خیابان جمهوری - چهار راه سی تیر - مجتمع تجاری فرقانی - همکف - واحد ۲۹ - نادر کامپیوتر

 

نقشه

 

درباره ی ما

فروشگاه نادر کامپیوتر در سال 1364 شروع به فعالیت نمود و عمده فعالیت خود را از ابتدا بر پايه پيشرفت صدا و تصوير بنا نهاده است. ابتداى فعاليت تصويرى با كامپيوترهاى آميگا و كارت هاى شتابدهنده آن بهمراه ديجيتايزرهاى صدا و تصوير شروع شده و در سال هاى متوالى به همراه پيشرفت تكنولوژى كارتهاى ويدئويى استفاده شده در سراسر دنيا را در اختيار هموطنان عزيز قرار داده است. نادر کامپیوتر با توجه به سابقه طولانی در زمینه صدا و تصویر، فروش محصولات جهانی با کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار داده است و نمایندگی رسمی و شماره یک فروش محصولات Mygica , Ezcap , Ezcast , Ezcast pro , J5 create , V-king , Matrox , Minix , BeeLink , CanopusBlackMagic Design , LenKeng , M-Audio , Logitech , Bafo , Keynet Plus , +Aroun , Creative , Avermedia , Pegasus , Presonus , Focusrite , Sony , Uniclass و ... با گارانتی اصلی می باشد. و اينك با بيش از سه دهه تجربه حرفه ای در زمينه پخش و فروش انواع کارت کپچر اکسترنال و کارت کپچر اینترنال، انواع كارت تدوين حرفه اى ، کارت صدا, مبدل های صدا و تصویر، گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت، گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر، دانگل HDMI و دانگل های انتقال تصویر، اندروید باکس، مینی پی سی و ... در خدمت كليه هموطنان عزيز ميباشيم. نادر کامپیوتر همچنین همکاری در انجام تجهیز پروژه های بزرگ همانند سالنهای کنفرانس , ویدیو وال های مطرح انجام شده در کشور و پروژه های بزرگ تصویر بردای بخش درمان ( ذخیره سازی و ارسال تصاویر پزشکی )که در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته در کارنامه کاری خود دارد . در طی یک دهه اخیر نادرکامپیوتر با راه اندازی سایت اینترنتی خود سعی در ارائه محصولات و خدمات بهتر و ارزنده تر برای کاربران ایرانی برآمده است و اینک با بهره گیری از فروشگاه اینترنتی، ضمن ارائه مطالب تخصصی محصولات و ارائه پشتیبانی و راهنمایی، محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب از طریق فروشگاه آنلاین در اختیار کاربر قرار داده است.