7 روز ضمانت بازگشت کالا در نادرکامپیوتر


هدف نادر کامپیوتر کسب رضایت کامل مشتری می باشد.به همین منظور امکان بازگشت کالا طی 7 روز امکان پذیر است.
اگر کالای خریداری شده دارای اشکالات فنی باشد باید تا 7 روز پس از دریافت کالا، به نادر کامپیوتر اطلاع  دهید.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به نادر کامپیوتر بازگردانده شود.
از هرگونه مخدوش کردن جعبه اصلی کالا یا نوشتن توضیحات بر روی آن خودداری فرمایید.
این سرویس هرگونه اشکال فنی و ظاهری که براثر استفاده نادرست پس از تحویل کالا به وجود آید شامل نمی شود.
در صورت ارسال کالا به صورت رایگان و عودت کالا از جانب مشتری طی 7 روز، هزینه ارسال از مبلغ فاکتور کسر می گردد.

وجود مغایرت  در مشخصات و ظاهر کالا با اطلاعات موجود در وب سایت

وجود مغایرت باید طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا به خدمات پس از فروش نادر کامپیوتر از طریق تلفن و یا ایمیل اطلاع داده شود.
اگر مغایرت بدون بازکردن پلمپ دستگاه قابل مشاهده  باشد مثلا رنگ و یا اطلاعات مندرج روی کالا، باید کالا در شرایط اولیه بدون باز کردن پلمپ آن به نادر کامپیوتر بازگردانده شود.
در صورتی که مغایرت بدون باز کردن کالا قابل مشاهده نباشد.لازم است جعبه دستگاه نگهداری شود و از هرگونه مخدوش کردن جعبه خودداری شود و تمامی ملزومات جعبه بصورت اولیه و بدون باز کردن و استفاده کردن باشد .


انصراف مشتری از خرید کالا

اگر کالاسفارش داده شده هنوز ارسال نشده باشد, مشتریان می توانند از طریق تماس با واحد پیگیری سفارشات نادر کامپیوتر انصراف خود را اعلام فرمایند.
مشتریان تنها در صورتی می توانند کالای خریداری شده را بازگردانند که پلمپ کالا باز نشده باشد.
هر گونه تغییر در شرایط اولیه کالا امکان استفاده از این سرویس را فراهم نمی کند وامکان مرجوع از خریدار سلب میگردد .
در صورت انصراف از خرید هزینه ارسال و برگشت کالا به انبار نادر کامپیوتر بر عهده مشتری می باشد.


آسیب دیدگی براثر حمل ونقل

بسته بندی نادر کامپیوتر در شرایط استاندارد انجام می شود و تحویل به هریک از شرکت های حمل ونقل به انتخاب مشتری باشد . شماره بارنامه به خریدار اعلام می گردد و این بدین معناست که بروز هرگونه صدمه در هنگام حمل و تحویل کالا بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد.
اگر هنگام تحویل کالا مشتری متوجه آسیب کالا بشود می تواند از گرفتن مرسوله خوداری کند تا جهت بررسی به نادر کامپیوتر بازگرانده شود از مشتری انتظار می رود که پیش از پذیرش کالا و امضای برگه تحویل سفارش، محصول خود را به طور کامل بازبینی و بازرسی کند . امضای برگه تحویل سفارش به منزله تحویل سالم کالا میباشد و بخش خدمات نادر کامپیوتر ، قادر به پذیرفتن درخواست بازگشت کالا از سوی مشتری نیست.
با در نظر گرفتن موارد فوق و امکان مرجوع کالا , پس از دریافت کالای بازگشتی شما توسط گروه کنترل کیفیت نادر کامپیوتر بررسی و تأیید سلامت آن، بهای پرداختی‌ بین یک تا دو روزکاری به حسابتان بازگردانده خواهد شد.


شرایط ارسال کالا به نادرکامپیوتر

لطفا قبل از هراقدامی با بخش پشتیبانی نادر کامپیوتر تماس بگیرید.از ارسال کالا بدون هماهنگی خوداری فرمایید.
کالا در جعبه اصلی خود به همراه کلیه متلقات(ریموت، کابل، باتری، دفترچه راهنما و....) به نادر کامپیوتر بازگردانده شود و اگر به همراه کالا هدیه ارسال شده است، هدیه با کالا بازگردانده شود.
از مخدوش کردن جعبه دستگاه خودداری فرمایید.
فاکتور به همراه کالا ارسال شود.
مشکل کالا به صورت مکتوب ارسال  ونوشته شود.
ارسال کالا به نادر کامپیوتر (به جز شهر تهران)با پست پیشتاز انجام شود.لازم به ذکر است هزینه ارسال به غیر از پست پیشتاز بر عهده مشتری می باشد.
هزینه پست پیشتاز (به جز مورد انصراف از خرید کالا)با ارائه فاکتور و قبض پست بر اساس تعرفه های پستی و طبق قوانین شرکت به حساب مشتری واریز می شود.
ساکنین شهر تهران قبل از ارسال کالا جهت انتخاب شیوه ارسال با نادر کامپیوتر تماس حاصل فرمایند.
مرسوله خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید:

تهران - خیابان جمهوری - چهارراه سی تیر - مجتمع تجاری فرقانی - طبقه همکف - واحد 29
کدپستی :1135715949


هزینه ارسال در موارد وجود ایراد فنی،مغایرت فنی وظاهری ویا آسیب دیدگی ظاهری پس از تایید کارشناسان نادر کامپیوتر به عهده نادر کامپیوتر می باشد.
در مورد انصراف از خرید کالا و با تایید نشدن ایراد و یا مغایرت توسط کارشناسان نادر کامپیوتر،هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد.

1-تمام مشتریان باید مطمئن باشند که شماره تلفن‌ها، آدرس‌ها، پست الکترونیکی و یا اطلاعات دیگر ارائه شده در حساب کاربری درست، دقیق و در حال استفاده هستند. هر گونه مسئولیت و یا ادعای ناشی از اطلاعات نادرست و یا منسوخ، صرفاً متوجه خود خریدار است.
2-نادر کامپیوتر در برابر ثبت نشدن خریدهای مشتریان به دلایلی مانند آسیب خوردن دستگاه(مثل لپ‌تاپ)، اختلال در شبکه اینترنتی و یا اتمام شارژ اینترنت، مسئولیتی ندارد. هر گونه اختلاف بین اپراتور و مشتری بابت مشکلات شبکه، باید بدون دخالت نادر کامپیوتر ، حل و فصل شود، هرچند که در صورت نیاز،نادر کامپیوتر مداخله خواهد کرد.
3-فروشگاه اینترنتی نادر کامپیوتر حق رد صلاحیت هر عضوی که بخواهد سوء استفاده کند، در معامله اخلال کند و یا شیوه‌های نادرستی به کار بگیرد را برای خود محفوظ می‌داند.
4-کارشناسان پشتیبانی نادر کامپیوتر ایرادها و مغایرت های اعلام شده توسط مشتریان را بررسی می کند و پس از تایید کارشناسان پشتیبانی کالا تعویض خواهد شد و یا با مدل دیگر تعویض می شود.
5-لازم به ذکر است تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار نادر کامپیوتر می باشد. اگر در هنگام مراحل تست و بررسی کالا توسط کارشناسان نادر کامپیوتر موجودی انبار به اتمام برسد نادر کامپیوتر بنا به انتخاب مشتری کالای مشابه دیگری را ارسال می کند و یا وجه کالای مرجوعی را به حساب مشتری واریز می کند(در صورت انتخاب کالا دیگر تفاوت قیمت کالای جدید و کالای مرجوعی محاسبه می شود و قبل ارسال کالا تسویه انجام می شود)
6-اگر در مراحل تعویض و یا مرجوع کالا ، موجودی کالا به اتمام برسد و یا قیمت آن تغییر کند.به هیچ عنوان هیچ حقی را برای مشتری ایجاد نمی کند و نادر کامپیوتر در قبال آن کالا و قیمت آن هیچ گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد باز پرداخت وجه کالا درج شده در فاکتور را به مشتری دارد.
تماس با ما
خدمات پس از فروش : ۶۶۷۳۴۳۴۶ - ۰۲۱     
تماس با پشتیبانی ( واتس اپ و تماس ) : ۰۹۰۱۳۷۸۴۶۹۴
تماس با مدیریت ( پیامک و واتس اپ ) : ۰۹۳۵۶۷۰۸۷۹۶
آدرس : تهران - خیابان جمهوری - چهار راه سی تیر - مجتمع تجاری فرقانی - همکف - واحد ۲۹ - نادر کامپیوتر
ساعت کاری فروش حضوری و جوابگویی سایت :
شنبه تا چهارشنبه ۹:۳۰ الی ۱۸  پنچشنبه ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰

 

نقشه

 

درباره ی ما

فروشگاه نادر کامپیوتر در سال 1364 شروع به فعالیت نمود و عمده فعالیت خود را از ابتدا بر پايه پيشرفت صدا و تصوير بنا نهاده است. ابتداى فعاليت تصويرى با كامپيوترهاى آميگا و كارت هاى شتابدهنده آن بهمراه ديجيتايزرهاى صدا و تصوير شروع شده و در سال هاى متوالى به همراه پيشرفت تكنولوژى كارتهاى ويدئويى استفاده شده در سراسر دنيا را در اختيار هموطنان عزيز قرار داده است. نادر کامپیوتر با توجه به سابقه طولانی در زمینه صدا و تصویر، فروش محصولات جهانی با کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار داده است و نمایندگی رسمی و شماره یک فروش محصولات Mygica , Ezcap , Ezcast , Ezcast pro , J5 create , V-king , Matrox , Minix , BeeLink , CanopusBlackMagic Design , LenKeng , M-Audio , Logitech , Bafo , Keynet Plus , +Aroun , Creative , Avermedia , Pegasus , Presonus , Focusrite , Sony , Uniclass و ... با گارانتی اصلی می باشد. و اينك با بيش از سه دهه تجربه حرفه ای در زمينه پخش و فروش انواع کارت کپچر اکسترنال و کارت کپچر اینترنال، انواع كارت تدوين حرفه اى ، کارت صدا, مبدل های صدا و تصویر، گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت، گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر، دانگل HDMI و دانگل های انتقال تصویر، اندروید باکس، مینی پی سی و ... در خدمت كليه هموطنان عزيز ميباشيم. نادر کامپیوتر همچنین همکاری در انجام تجهیز پروژه های بزرگ همانند سالنهای کنفرانس , ویدیو وال های مطرح انجام شده در کشور و پروژه های بزرگ تصویر بردای بخش درمان ( ذخیره سازی و ارسال تصاویر پزشکی )که در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته در کارنامه کاری خود دارد . در طی یک دهه اخیر نادرکامپیوتر با راه اندازی سایت اینترنتی خود سعی در ارائه محصولات و خدمات بهتر و ارزنده تر برای کاربران ایرانی برآمده است و اینک با بهره گیری از فروشگاه اینترنتی، ضمن ارائه مطالب تخصصی محصولات و ارائه پشتیبانی و راهنمایی، محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب از طریق فروشگاه آنلاین در اختیار کاربر قرار داده است.