درباره ما بیشتر بدانید و آشنا شوید

نادر كامپيوتر در سال 1364 با مديريت آقای محمد مهدى توانا شروع به فعاليت نمود و از سال 1373 با انتقال مدیریت به آقای نادر توانا با استفاده از تجربه و نیروی جوانی مسیر تازه و نوگرایانه ای را در پیش گرفت که همچنان با اقتدار پابرجا است.

عمده فعاليت نادركامپيوتر از ابتدا بر پايه پيشرفت صدا و تصوير بنا نهاده شد..

ابتداى فعاليت تصويرى با كامپيوترهاى کمودور و آميگا و كارتهاى شتابدهنده آن بهمراه ديجيتايزرهاى صدا و تصوير شروع شده و در سالهاى متوالى به همراه پيشرفت تكنولوژى كارتهاى ويدئويى استفاده شده در تمام دنيا را در اختيار هموطنان عزيز قرار داده است.

و اينك با بيش از سه دهه تجربه حرفه ای و تخصصی در زمينه كارتهای تدوين , تبديل ,انواع TV Tuner موبایل و تبلت وکامپیوتر,دانگل انتقال تصویر HDMI , اکستندرهای تصویر , مبدلهای تصویر , رکوردرهای صدا و تصویر , كارتهاى کپچر اینترنال و کارت کپچر اکسترنال و انواع کارتهای کپچر استریم جهت گیمرها و کلاسهای انلاین , انواع انتقال دهنده های تصویر از موبایل و کامپیوتر , انواع گیرنده های دیجیتال موبایل و تبلت و کامپیوتر , انواع اندروید باکس و همکاری با پروژه های ویديو وال , سالنهای کنفرانس و کلیه پروژه های تصویری بخش درمان ( پزشکی ) در خدمت كليه هموطنان عزيز ميباشيم.

 

گوشه اي از فعاليتهاى اين شركت:

 

نماينده انحصاري فروش محصولات PEGASUS

نماینده انحصاری فروش محصولات MYGICA

نماینده انحصاری فروش محصولات V-KING

تنها نماینده رسمی فروش محصولات EZCAP در ایران

تنها نماینده رسمی فروش محصولات EZCAST در ایران

نماینده رسمی محصولات BEELINK

نماینده رسمی محصولات MINIX

نماینده فروش محصولات LENKENG

نماینده فروش محصولات Faranet

نماینده فروش محصولات BAFO

نماینده فروش محصولات Blackmagic Design

نماینده فروش محصولات CANOPUS

نماینده فروش محصولات MATROX

نماینده فروش محصولات PINNACLE

نماینده فروش محصولات MAUDIO

نماینده فروش محصولات CREATIVE 

 

تلفن : 66708796-021(10خط)  واتساپ وب سایت : 09013784694

خدمات پس از فروش : 02166734346
آدرس : تهران-خیابان جمهوری-چهارراه سی تیر-مجتمع تجاری فرقانی-همکف-واحد29

پست الکترونیکی : info@nadercomputer.com

 

تماس با ما
خدمات پس از فروش : ۶۶۷۳۴۳۴۶ - ۰۲۱     
تماس با پشتیبانی ( واتس اپ و تماس ) : ۰۹۰۱۳۷۸۴۶۹۴
تماس با مدیریت ( پیامک و واتس اپ ) : ۰۹۳۵۶۷۰۸۷۹۶
آدرس : تهران - خیابان جمهوری - چهار راه سی تیر - مجتمع تجاری فرقانی - همکف - واحد ۲۹ - نادر کامپیوتر
ساعت کاری فروش حضوری و جوابگویی سایت :
شنبه تا چهارشنبه ۹:۳۰ الی ۱۸  پنچشنبه ۹:۳۰ الی ۱۳:۳۰

 

نقشه

 

درباره ی ما

فروشگاه نادر کامپیوتر در سال 1364 شروع به فعالیت نمود و عمده فعالیت خود را از ابتدا بر پايه پيشرفت صدا و تصوير بنا نهاده است. ابتداى فعاليت تصويرى با كامپيوترهاى آميگا و كارت هاى شتابدهنده آن بهمراه ديجيتايزرهاى صدا و تصوير شروع شده و در سال هاى متوالى به همراه پيشرفت تكنولوژى كارتهاى ويدئويى استفاده شده در سراسر دنيا را در اختيار هموطنان عزيز قرار داده است. نادر کامپیوتر با توجه به سابقه طولانی در زمینه صدا و تصویر، فروش محصولات جهانی با کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار داده است و نمایندگی رسمی و شماره یک فروش محصولات Mygica , Ezcap , Ezcast , Ezcast pro , J5 create , V-king , Matrox , Minix , BeeLink , CanopusBlackMagic Design , LenKeng , M-Audio , Logitech , Bafo , Keynet Plus , +Aroun , Creative , Avermedia , Pegasus , Presonus , Focusrite , Sony , Uniclass و ... با گارانتی اصلی می باشد. و اينك با بيش از سه دهه تجربه حرفه ای در زمينه پخش و فروش انواع کارت کپچر اکسترنال و کارت کپچر اینترنال، انواع كارت تدوين حرفه اى ، کارت صدا, مبدل های صدا و تصویر، گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت، گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر، دانگل HDMI و دانگل های انتقال تصویر، اندروید باکس، مینی پی سی و ... در خدمت كليه هموطنان عزيز ميباشيم. نادر کامپیوتر همچنین همکاری در انجام تجهیز پروژه های بزرگ همانند سالنهای کنفرانس , ویدیو وال های مطرح انجام شده در کشور و پروژه های بزرگ تصویر بردای بخش درمان ( ذخیره سازی و ارسال تصاویر پزشکی )که در سالهای اخیر رشد قابل توجهی داشته در کارنامه کاری خود دارد . در طی یک دهه اخیر نادرکامپیوتر با راه اندازی سایت اینترنتی خود سعی در ارائه محصولات و خدمات بهتر و ارزنده تر برای کاربران ایرانی برآمده است و اینک با بهره گیری از فروشگاه اینترنتی، ضمن ارائه مطالب تخصصی محصولات و ارائه پشتیبانی و راهنمایی، محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب از طریق فروشگاه آنلاین در اختیار کاربر قرار داده است.