نمایندگی شرکت MyGica در ایران

 
آشنایی با کمپانی MyGica و فروش محصولات آن در ایران
http://nadercomputer.com/image/data/LOGO/Mygica-Logo.gif
کمپانی مای جیکا یکی از مطرح ترین و حرفه ای ترین کمپانی های تولید کننده انواع محصولات ویدئویی می باشد. محصولات این کمپانی در اکثر نقاط دنیا به صورت حرفه مورد بررسی قرار گرفته و در فروشگا های معتبر سراسر دنیا به فروش می رسد. قسمتی از محصولات تولیدی این کمپانی مربوط به گیرنده های دیجیتال می باشد. گیرنده های دیجیتال این کمپانی به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گرفته و سال ها تحت عناوین مختلف به فروش رسیده است. در ایران محصولات MyGica، در ابتدا با فروش گیرنده های دیجیتال کامپیوتر این کمپانی توسط فروشگاه نادر کامپیوتر آغاز شد. محصولاتی نظیر MyGica DVB-T T936 و یا MyGica Golden Stick و MyGica DVB-T T119 که این محصولات به واسطه کیفیت بالا و پشتیبانی مناسب توسط نادرکامپیوتر از فروش بالایی در ایران برخوردار بوده و هست.
هم اکنون تمامی محصولات MyGica در ایران مانند گذشته توسط نادر کامپیوتر گارانتی شده و به فروش می رسد. یکی از محصولات این کمپانی، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت مدل Pad TV PT-115 می باشد که در ادامه به بررسی تخصصی این محصول می پردازیم.
*در عکس زیر نمونه ای از تبلیغات محصولات MyGica را که نمایانگر گوشه ای از همکاری قدیمی قروشگاه نادرکامپیوتر و شرکت MyGica را که در مجلات معتبر مانند بزرگراه رایانه، علم الکترونیک و کامپیوتر و ... که همچنان از اعتبار خاصی برخوردار می باشند مشاهده کنید .
 
برای مشاهده عکس، بر روی عکس کلیک کنید

نادر کامپیوتر با فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات MyGica به عنوان نماینده انحصاری این شرکت در ایران در خدمت شما عزیزان می باشد.

طبق اعلام رسمی شرکتMyGica  تمامی محصولات این شرکت در سراسر دنیا با یک کیفیت و بسته بندی واحد به فروش می رسد و هرنوع بسته بندی متفاوت نشان عدم صحت و غیراصلی بودن کالا می باشد. تمامی محصولات MyGica در ایران با بسته بندی اورجینال و اصلی این شرکت توسط نادرکامپیوتر به فروش می رسد. در زیر عکس محصولات و بسته بندی اورجینال آن را میتوانید مشاهده کنید.
 
جعبه اورجینال و مورد تایید گیرنده دیجیتال موبایل و تبلتMyGica Pad TV PT115  
( MyGica.com مشاهده در سایت اصلی)
 
گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت MyGica Pad TV PT360

 
 
جعبه اورجینال گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت MyGica Pad WiTV