pic

میکسر و سوئیچر Blackmagic Design ATEM Television Studio HD


تولید کننده :

Blackmagic Design

دسته بندی :

محصولات ویدئویی

شماره محصول : محصول 138
وضعیت موجودی : توقف تولید

سوییچری جدید برای عصر اینترنت!

سوئیچر HD ATEM Television Studioیک محصول پخش با کیفیت است که میتوانید تمام لحظات زنده را با فرمت H.264 ضبط کرده و آنرا مستقیم در اینترنت به اشتراک بگذارید. ATEM Television شامل 6 ورودی ویدئو به همراه دو ورودی SDI و HDMI برای انواع دوربین ها و کامپیوتر ها می باشد. با نصب نرم افزار کنترل پنل قابلیت هایی مانند کروماکی,انواع ترانزیشنها,DownsteamKeyer و ... را در اختیار خواهید داشت.

آسانترین راه برای ساختن انواع فایلهای ویدئوی با کیفیت HD

تصور کنید در حال ساختن برنامه زنده با چند دوربین توسط سوییچر پخش می باشید. دراستفاده از این محصول به هیچ عنوان لازم نیست حرفه ای باشید زیرا نصب ، راه اندازی و استفاده از آن بسیار ساده می باشد. ATEM Televisionبا تمام دوربین ها از ارزانترین دوربین های خانگی تا حرفه ای ترین دوربین های استودیویی کار خواهد کرد.

 

تولید و اجرای برنامه زنده

ATEM Television Studio امکان ساخت انواع برنامه های زنده با چند دوربین را به شما می دهد. کار با این محصول راحت ترین، سریع ترین و مطمئن ترین راه برای تدوین برنامه های زنده می باشد.ATEM Televisionبرای ثبت انواع رویدادها در مدارس، جشن های عروسی، مساجد، ارگانهای دولتی، سمینارهای، جلسات خصوصی، مسابقات ورزشی، کنسرت ها، تئاترها و ... مناسب می باشد. زمانیکه شما چند دوربین را به این دستگاه متصل کرده و مشغول ضبط برنامه می باشید میتوانید انواع تصاویر گرافیکی را به آن به صورت همزمان و در حین کار اضافه کنید.

طراحی بدنه

بدنه این دستگاه بسیار زیبا، ظریف و به دلیل استفاده از بدنه تمام فلز بسیار مستحکم می باشد.پورت های صدا و تصویر تماما دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشند.این سوییچر دارای 4 ورودی HDMI/SDI و پورتUSB  و شبکه و صدای AES/EBU می باشد.

نرم افزار حرفه ای با خلاقیت نامحدود

سوییچر ATEM Television Studio توسط پورت USB به کامپیوتر، لپ تاپ و MAC متصل می شود و با نرم افزار قابل کنترل می باشد.

ATEM Television دارای نرم افزاری رایگان و البته بسیار کاربردی با ایجاد قابلیت های فراوان و محیط کاربری آسان می باشد. با استفاده از کنترل پنل قوی این نرم افزار میتوانید بین دوربین های خود سوییچ کرده و از انواع ترانزیشنها و افکتهای موجود استفاده کنید. همچنین می توانید انواع تصاویر گرافیکی خود را مستقیما و به صورت زنده به تصویر خود اضافه کنید.

با استفاده از کنترل پنل مربوط به میکسر صدا میتوانید تمامی صداهای موجود را کنترل و انواع تغییرات مورد نظر را به صورت همزمان اعمال کنید.

یکی از مهمترین قابلیت های این نرم افزار قابلیت کنترل تمام دوربین ها و ایجاد تغییرات لازم در دوربین می باشد.شما میتوانید تنظیمات مربوط به یک دوربین را به سایر دوربین ها انتقال داده تا بتوانید تصاویری هماهنگ و یکدست داشته باشید.

 نمایش تصاویر تمام دوربن ها بر روی یک صفحه نمایش

 زمانیکه شما با چند دوربین کار میکنید نیازمند این است که بتوانید به صورت همزمان تمامی تصاویر دوربین ها را بر روی یک صفحه نمایش مشاهده کنید.

ATEM Television این قابلیت را دارد که بتوانید تصاویر دوربین های خود را تا 10 کانال به صورت همزمان بر روی یک مانیتور با ورودی  HDMI و یا SDI مشاهده کنید.

   انتخاب توده انباشته با قابلیت انتقال broadcast

   از انتقالات broadcast شبیه mixes, wipes, dips و بیشتر زمانیکه بین منابع جا به جا می شوید استفاده کنید.

   شما توده انباشته را به همراه رنج وسیعی از گزینه ها، حاشیه های انضمام شده، موقعیت، و جهت با ساختار تلویزیون های استودیوی ATEM در انتقال دریافت می کنید.

  زمانیکه شما در حین انجام یک عملیات زنده هستید، از دکمه انتقال پیش نمایش برای مشاهده دقیق اینکه چگونه انتقال قبل از تاثیر نگاه می کند.

  Media & Graphics

  رسانه و گرافیک

  عنوان ها و گرافیک های حرفه ای را در چند ثانیه اضافه کنید

 حالا شما می توانید هزاران دلار با حذف کردن مولد های کاراکتر ضافه ذخیره کنید. بار گذاری 20 گرافیک برای استفاده با دو قاب پخش کننده چند رسانه ای درونی برای عنوان ها و لوگو های هیجان انگیز مرسوم. با استفاده از فتوشاپ داخلی می توانید گرافیک ها را مستقیما از فتوشاپ درن چند رسانه ای ATEM.

Keyers

از صفحه نمایش سبز و گرافیک های ترکیبی با ویدئو های زنده استفاده کنید

ATEM Television Studio شامل یک keyer بالا رونده با Keying کاملا رنگی برای عکس های صفحه نمایش سبز هستند. بار گذاری یک پس زمینه و استفاده از keyer رنگی برای ست کردن افکت هایی مجازی باورنکردنی را تصور کنید. upstream keyer می تواند با مشخصه های رنگی، الگو ها، اشکال و کلید های خطی کار کند. تلویزیون های استودیوی ATEM همچنین شامل 2 keyer پایین رونده هستند بنا بر این شما می توانید به راحتی گرافیک ها را برای یک تنیجه حرفه ای به به ویدئوی خود بیفزایید.

Audio Mixer

ترکیب صدا بر روی صفحه حرفه ای

ترکیب دوربین ها و ورودی های صوت با ساختار درونی ATEM یا استفاده از ترکیب کننده صدا بسیار ساده است. زمانیکه شما کنترل ترکیب کننده صدا را بر روی کامپیوتر خود باز می کنید یک واسط چند ترک ترکیبی بر روی صفحه دریافت می کنید. به راحتی دوربین و صداهای خارجی را با سطح دقت و تنظیم توازن، فعال و غیر فعال کردن سریع کانال ها یا ست کردن صدا برای پیگیری اتوماتیک منبع تصویر هدایت کنید.

Camera Control

کنترل از راه دور برای دوربین های استودیوی سحر آمیز

زمانیکه با یک دوربین استودیوی جدید کار می کنید، شما کنترل کامل از دوربین های از راه دور تان مستقیما از طریق نرم افزار ATEM دریافت می کنید. شما می توانید تنظیمات دوربین را کنترل نمایید و دسترسی به یک اصلاح کننده تمام رنگ که شمال یک لایه CCU سنتی و یک استایل DaVinci Resolve  اصلاح کننده تمام رنگ دسترسی داشته باشید. حالا شما می توانید از تمام مهارت های اصلاح رنگ خود از Resolve برای دوربین های متوازن استفاده کنید و خلاقیت های باور نکردنی را به محصول زنده خود بیفزایید.

Inputs

محصول زنده به همراه بیشتر از 6 دروبین

ATEM Television Studio یک انتقال دهنده SDI حرفه ای هستند که همچنین شامل رابط های HDMI هستند که به شما 6 ورودی کلی می دهند. ای بدان معنی است که شما می توانید با دوبین های مصرف کننده HDMI شروع کنید، یا با دوربین ها broadcast حرفه ای کار کنید. جک ورودی صوتی AES/EBU به شما امکان اتصال به یک دستگاه صوتی حرفه ای را می دهد. برعکس سوئیچر های دیگر همه ورودی های تصویر بطور اتوماتیک فریم ها را بازسازی می کنند بنابراین نیازی به دوربین های گران قیمت ندارید. شما می توانید هر ابزاری را به برق وصل کنید و آن وسیله برای همیشه کار کند.

Outputs

خروجی های استاندارد SDI و HDMI مصرفی

ATEM Television Studio هم خروجی های SDI و هم HDMI را دارد. بنابراین میتوانید دوربین را با استفاده از چند نمایشه و پخش کنید و برنامه خودتان را روی هر دستگاه پخش واقعی مانند تلویزون های HD نمایش دهید. خروجی برنامه SDI به شما امکان ارتباط تلوزیون ATEM با ضبط و پخش کننده های حرفه ای مثل HyperDeck می دهد بنابراین می توانیدبرنامه تان را با بالاترین کیفیت ممکن ضبط کنید.

Software Panel

شامل آزاد با هر محصول سوئیچر 4K استدیو ATEM یک نرم افزار کنترل پنل با طراحی زیبا برای هم سیستم عامل مک و هم ویندوز می باشد. همراه با یک پنل کنترل سوئیچر بصری کامل و جعبه های ویژگی برای تنظیم سریع سوئیچر. شما می توانید. تصاویر گرافیکی به مدیا تبدیل کنید، میکسر صوتی را تنظیم کنید، دوربین ها را کنترل و بالانس کنید، تنظیمات سوئیچر ها را به روز رسانی کنید، و خیلی کارهای دیگر. و در نهایت بعنوان یک ابزار همراه میتوانید از نرم افزار ATEM روی لپ تاپ استفاده کنید، بنابراین می توانید خیلی راحت در فضای های کوچک کنترل کامل سوئیچرها را در دست بگیرید.

Hardware Control Panel

    کنترل کامل سوئیچرها در یک طرح فشرده اگر شما استفاده از یک پنل کنترل اختصاصی را ترجیح می دهید، میتوانید گزینه پنل پخش حرفه ای ATEM 1M/E را اضافه کنید. این پنل فشرده با دکمه های کیفیت بالا، دکمه گردان و کنترل ها برای بیشتر محیط های محصول زنده 24/7  سخت، به شما کنترل به کار گیری همه توابع سوئیچر را می دهد.

مشخصات
گارانتی
نادرکامپیوتر (6ماه)
ابعاد

ثبت نظر جدید

ستاره
captcha
تماس با ما
خدمات پس از فروش : ۶۶۷۳۴۳۴۶ - ۰۲۱     
فکس : ۶۶۷۰۰۸۹۸ - ۰۲۱
تماس با پشتیبانی ( واتس اپ و تماس ) : ۰۹۰۱۳۷۸۴۶۹۴
تماس با مدیریت ( واتس اپ ) : ۰۹۳۵۶۷۰۸۷۹۶
آدرس : تهران - خیابان جمهوری - چهار راه سی تیر - مجتمع تجاری فرقانی - همکف - واحد ۲۹ - نادر کامپیوتر

 

نقشه

 

درباره ی ما

فروشگاه نادر کامپیوتر در سال 1364 شروع به فعالیت نمود و عمده فعالیت خود را از ابتدا بر پايه پيشرفت صدا و تصوير بنا نهاده است. ابتداى فعاليت تصويرى با كامپيوترهاى آميگا و كارت هاى شتابدهنده آن بهمراه ديجيتايزرهاى صدا و تصوير شروع شده و در سال هاى متوالى به همراه پيشرفت تكنولوژى كارتهاى ويدئويى استفاده شده در سراسر دنيا را در اختيار هموطنان عزيز قرار داده است. نادر کامپیوتر با توجه به سابقه طولانی در زمینه صدا و تصویر، فروش محصولات جهانی با کیفیت بالا را در دستور کار خود قرار داده است و نمایندگی رسمی و شماره یک فروش محصولات Mygica و Ezcap و Ezcast و Ezcast pro و J5 create و V-king و Matrox و Minix و BeeLink و Canopus و BlackMagic Design و LenKeng و M-Audio و Logitech و Bafo و Keynet Plus و Aroun+ و Creative و Avermedia و Pegasus و Presonus و Focusrite و Sony و Uniclass و ... با گارانتی اصلی می باشد. و اينك با بيش از سه دهه تجربه حرفه ای در زمينه پخش و فروش انواع کارت کپچر اکسترنال و کارت کپچر اینترنال، انواع كارت تدوين حرفه اى ، کارت صدا, مبدل های صدا و تصویر، گیرنده دیجیتال تلویزیون، گیرنده دیجیتال موبایل و تبلت، گیرنده دیجیتال لپ تاپ و کامپیوتر، دانگل HDMI و دانگل های انتقال تصویر، اندروید باکس، مینی پی سی و ... در خدمت كليه هموطنان عزيز ميباشيم. در طی یک دهه اخیر نادرکامپیوتر با راه اندازی سایت اینترنتی خود سعی در ارائه محصولات و خدمات بهتر و ارزنده تر برای کاربران ایرانی برآمده است و اینک با بهره گیری از فروشگاه اینترنتی، ضمن ارائه مطالب تخصصی محصولات و ارائه پشتیبانی و راهنمایی، محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب از طریق فروشگاه آنلاین در اختیار کاربر قرار داده است.